איך בוחרים מתנה יוקרתית לאישה יקרה

יהלום הוא כנראה האבן היפה ביותר בטבע. לא סתם הוא הפך ברבות השנים לסימן הכר, לסמל סטטוס, למה שכל אחת עונדת לפחות פעם אחת בחיים. אם תביטו סביבכם כמעט ולא תמצאו בחורה מאורסת שלא עונדת יהלום גדול ונאה על אצבעה.

יהלום טבעי הוא יהלום שמחירו יכול להגיע גם למאות אלפי דולרים. מדובר על אבן נדירה, שנוצרה במעמקי האדמה לאורך כמעט שלושה מיליארדי שנים. אז מה הפלא שרבים מחליטים לוותר על רכישה של יהלום טבעי, יקר במיוחד ובורחים לרכוש יהלומים סינטטיים.

אנחנו יודעים, לא פעם, כאשר אנחנו מעמידים אותם אחד נגד השני, יהלומים סינטטיים מול יהלומים טבעיים , אנחנו עלולים לחשוב כי מדובר על יהלום מ- 'זן נחות יותר'. אבל האמת היא שזה ממש לא נכון.

יהלומים מלאכותיים הם יהלומים אותם ניתן למצוא באיכות נמוכה במיוחד ויש כאלו אותם ניתן למצוא באיכות גבוהה מאוד מה שכמובן יקבל ביטוי גם במחיר. הרי בסופו של יום לא כל אחד יכול לעסוק בתחום שכדי לעסוק בו אתה צריך להיות ממש מקצוען.

אם אתם רוצים להבין מה ההבדל בין יהלומים סינטטיים ליהלומים שאינם כאלו, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא

מה הם יהלומים טבעיים?
יהלומים טבעיים הם יהלומים שנוצרו בתוך האדמה. היהלום נוצר במעטפת החיצונית של כדור הארץ, על ידי התגבשות של פחמן בתהליך ארוך במיוחד. את מרבית היהלומים הטבעיים תוכלו למצוא בעיקר ביבשת אפריקה. יהלום טבעי עולה לא מעט. במקרים מסוימים אנחנו יכולים לראות יהלומים הנמכרים בעשרות מיליוני דולרים ברחבי העולם, עקב הקושי והמורכבות שיש במציאתם וליטושם לכדי תכשיט.