איפה קונים יהלומי מעבדה?

אם שאלתם את עצמכם פעם את השאלה: איפה קונים יהלומי מעבדה? אנחנו שמחים לספר לכם שהגעתם למקום הנכון. אצלנו, תוכלו לבצע קניית יהלומי מעבדה איכותיים, המיוצרים באופן זה שלא יפגע בסביבה. תכשיטי יהלומי מעבדה אקולוגיים , שאיכותם לא מוטלת בספק, אולי נשמע כמו משפט לא אמין במיוחד. אבל אנחנו שמחים לספר לכם שלאחר שנים רבות במקצוע יש בידינו את הכלים לספק לכם יהלומי מעבדה איכותיים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

קניית יהלומי מעבדה היא אולי דבר אותו ניתן לבצע בכל מיני מקומות המתהדרים בהיותם בתי עסק המחזיקים ברשותם יהלומי מעבדה, אבל אנחנו חייבים לציין כי עצם העובדה שמקום זה או אחר מתהדר ביהלומי מעבדה איכותיים, עדיין לא אומר שלאותו מקום אכן יש את הסחורה הטובה ביותר.

על מנת שתבצעו את הבחירה הטובה ביותר של יהלומי מעבדה איכותיים, החלטנו לתת לכם הצצה אל מאחורי הקלעים של העולם הזה, כדי שתבחרו בלי להסס תכשיטי יהלומי מעבדה או כל פריט אחר שימצא חן בעיניכם.


כמה מילים על יהלומי מעבדה

יהלומי מעבדה, מתוקף שמם אולי נשמעים כמו זן נכות של יהלומים. אבל, חשוב להדגיש כי תהליך ייצור יהלומי מעבדה למעשה מבוסס על העבודה של הטבע עם כמה שינויים קלים.

יהלום הוא למעשה, בבסיסו, גרניט וחמצן שהתגבשו לכדי אבן יהלום. אבני יהלום ניתן למצוא במכרות ברחבי העולם, כאשר המצבור המשמעותי ביותר של יהלומים טבעיים נמצא ביבשת אפריקה. יהלומים מלאכותיים נוצרו על מנת לחקות את תהליך ההיווצרות של היהלום הטבעי שיכול להתרחש גם מאות ואלפי שנים, מה שהופך אותו כמובן לרבן נדירה ומתוקף כך, גם יקרה יותר.

אנחנו חיים בעידן בו שולט המדע. אנחנו היום יודעים לעשות דברים שלא היינו יכולים לחשוב עליהם בעבר. יצירה של יהלומים מלאכותיים לא מורידה מהאיכות של היהלום, אלא מתאימה את האבן לצרכים שלנו. הרי לא כל יהלום אותו תמצאו בבטן האדמה יתאים אוטומטית לטבעת האירוסין אותה תכננתם לרכוש עבור אהובתכם. לעומת זאת, כאשר אנחנו, בני האדם, שולטים בתהליך הייצור של היהלום, אנחנו יכולים להבטיח כי אותו יהלום יהיה לא רק מתאים עבור כל תכשיט עד שרבים יתקשו לזהות את ההבדל בין היהלום אותו רכשתם ליהלום טבעי לכל דבר ועניין. אלא גם שתוכלו לרכוש יהלום מרהיב במחיר נמוך באופן משמעותי.

אז איך יודעים במה לבחור?
אז חיפשתם חנות יהלומי מעבדה באינטרנט ומצאתם לאן ללכת. עכשיו, איך תדעו במה לבחור? בשביל זה הכנו עבורכם מדריך קצר שיעזור לכם להבין איזה יהלום נחשב איכותי יותר ופחות ללא קשר למקום בו הוא נוצר.

בהירות, Clarity: יהלום איכותי הוא יהלום בהיר, כזה שלא מכוסה בשום חומר אחר. כאשר אנחנו מדברים על יהלומים שהם אינם יהלומי מעבדה, אנחנו כמובן מזהים את אותם פגמים עם בוץ או אבק שנדבקו למחצב והורסים את הבהירות שלו. אבל, כאשר אנחנו מדברים על יהלומי מעבדה, אם מצאתם לכלוך כלשהו על היהלום, ככל הנראה הגעתם לבית העסק הלא נכון.
חיתוך, Cut: החיתוך של היהלום היא למעשה העבודה של האנשים המבינים בתחום. תפקידו של החיתוך הוא כמובן להתאים את האבן לתושבת שלה בכל תכשיט ותכשיט. כאשר אנחנו מדברים על יהלומים איכותיים, המיוצרים בידי אנשים היודעים את העבודה שלהם, רמת החיתוך צריכה להיות מושלמת. כזו שלא נראה כאילו היא מהוססת או חובבנית. אלא רמת חיתוך כזו שתהפוך את האבן המשגעת הזו ליהלום של ממש.
צבע, Color: גם כאן אנחנו מכניסים מונח מהעולם של היהלומים הטבעיים. יהלומים טבעיים שנחשבים איכותיים בעולם של יהלומנות, הם יהלומים שכאשר התגבשו לא התערבבו בהם חומרים אחרים ששינו מהצבע שלהם. כעיקרון אנחנו רוצים יהלום בהיר כמה שאפשר בלי צבעים אחרים שמעיבים על הלבן, הטהור והמקורי של יהלום איכותי. מטבע הדברים כאשר אנחנו מדברים על יהלום מעבדה אנחנו לא נמצא יהלומים שהצבע שלהם לא עומד בסטנדרטים הנדרשים. ניתן כמובן לרכוש יהלומים בצבעים אדומים, כחולים, ירוקים וכן הלאה, אבל שימו לב כי לא מדובר על יהלומים שהבהירות שלהם מוטלת בספק.
משקל, CARAT WEIGHT: המשקל של היהלום כמובן משפיע על האיכות של היהלום וכמובן, גם על המחיר. אבל, אל תחשבו כי מחיר יהלומי מעבדה היא נגזרת אך ורק של משקל היהלום. אלא, שקלול של כל המרכיבים. לעיתים, גם יהלום קטן במיוחד המעוצב ומיוצר בקפדנות גבוהה במיוחד, יעלה לא פחות מיהלום גדול לא איכותי דיו.

בחירה של יהלום מעבדה היא בחירה של תכשיט
לאחר שאתם בטוחים כי אתם רוכשים יהלומי מעבדה ממקום בו ישנה מקצועיות ללא פשרות והקפדה על איכות גבוהה, אנחנו נכנסים כמובן לעולם של הטעם האישי. האם אנחנו יכולים להגיד לכם משהו על הטעם האישי שלכם? כמובן שלא. אבל, אנחנו בהחלט יכולים להגיד כמה דברים על אופן הבחירה.

כאשר אתם בוחרים יהלום מעבדה , על אף היותו יהלום בעל תג מחיר נמוך בהרבה מיהלום רגיל, זו לא בחירה של מה בכך. זאת אומרת, אם אתם רוצים להתהדר ביהלום שיעמוד לו כך סתם בפינת החדר, אין שום בעיה. אבל, אם אתם רוכשים יהלום במיוחד לבת זוג אהובה, לתכשיט מיוחד וכן הלאה, חשוב לעשות את ההתאמה הנכונה בין התכשיט ובין האבן.

ההמלצה היא כמובן להביא את הטבעת הלא מוגמרת כדי שאנשי המקצוע יוכלו להביט בטבעת ולהתאים את אותו יהלום לצרכים שלכם.

לבירור מחירי יהלומי מעבדה ולרכישה של יהלומי מעבדה איכותיים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.